Про підприємство

ДП «Укрхімтрансаміак» (EuroAmmonia, Укрхимтрансаммиак) – стратегічно важливе для України підприємство. Воно є одним з найбільших світових транспортувальників рідкого аміаку та оператором української ділянки магістрального аміакопроводу «Тольятті-Одеса». Міністерство економічного розвитку і торгівлі України є органом управління ДП "Укрхімтрансаміак".

Магістральний аміакопровід – це унікальний у світі високотехнологічний комплекс, що функціонує як єдина транспортна система. Він призначений для транзиту і транспортування рідкого аміаку від заводів-виробників до ПАТ «Одеський припортовий завод» з метою подальшого його експорту на ринки Європи та Америки.

Українська ділянка аміакопроводу має загальну протяжність 817.189 км по території України та відгалуження до ПАТ "Концерн Стирол" (214 км) і та перетинає сім густонаселених областей України - Харківську, Донецьку, Дніпропетровську, Одеську, Миколаївську, Херсонську та Запорізьку області.

Проектна потужність магістрального аміакопроводу -  2,52 млн. тон аміаку на рік.

Фахівці ДП «Укрхімтрансаміак» докладають усіх зусиль, аби послуги, які надає підприємство, користувалися попитом! Напрацьоване вподовж десятиріч реноме ДП «Укрхімтрансаміак» - це і надання послуг з транзиту хімічної речовини від найбільших виробників, і забезпечення доступними добривами вітчизняних аграріїв.

Безсумнівно, аміакопровід має цінність лише тоді, коли він злагоджено та безперебійно працює. Тобто безпечно та згідно отриманих заявок і затверджених графіків транспортує аміак. Власне на це орієнтована стратегія держпідприємства.

Сьогодні ДП «Укрхімтрансаміак» продовжує успішно виконувати своє основне завдання – транспортувати аміак. Спеціалісти підтримують працездатність магістрального аімакопроводу шляхом своєчасної модернізації об’єктів, вивчають та пропонують своїм партнерам оптимальну та обґрунтовану економіку маршруту.

Підприємство стабільно розвивається, вчасно та у повному обсязі виконує взяті на себе договірні зобов’язання (у т.ч. і міжнародні). При цьому своєчасно наповнює державну казну валютними надходженнями, податками, та іншими визначеними вітчизняним законодавством відрахуваннями та платежами.

Більш ніж за 30 років свого існування підприємство стало тією платформою, що забезпечує підтримання реноме України у світі як європейського логістичного центру, надійного та безпечного транспортувальника аміаку, стабільного і передбачуваного партнера, завдяки якому аміак поставляється на світові ринки.

Попередня сторінка: Про нас Наступна сторінка: Історія підприємства