Дбаючи про екологічність процесу транспортування аміаку, ДП «Укрхімтрансаміак» отримує дозволи на викиди забруднюючих речовин, - Валентин Шліхта

Задля забезпечення екологічної безпеки під час експлуатації аміакопроводу та на виконання вимог Закону України «Про охорону атмосферного повітря» й інших нормативних документів у сфері екології на ДП «Укрхімтрансаміак» на договірних засадах проводиться інвентаризація забруднюючих речовин від стаціонарного обладнання наземних споруд аміакопроводу і на територіях ремонтних баз структурних підрозділів підприємства - Придніпровського та Миколаївського управлінь магістрального аміакопроводу (ПУМА і МУМА).

 «Магістральний трубопровід – унікальна інженерно-технологічна конструкція, абсолютно безпечна  герметична система, яка не є реальною загрозою навколишньому природному середовищу у разі дотримання норм технологічного процесу під час транспортування рідкого аміаку. Як соціально відповідальне підприємство, ми дотримуємося стратегії, що безпечність транспортування аміаку, турбота про чисте довкілля й забезпечення екологічної безпеки на територіях, через які пролягає аміакопровід «Тольятті – Одеса» – це  невід’ємні складові технологічного процесу транспортування, - зауважує в.о. директора держпідприємства Валентин Шліхта. – Так, станом на 01 квітня ц.р. ДП «Укрхімтрансаміак» уже отримало дозвільні документи на викиди забруднюючих речовин на об‘єкти аміакопроводу, що знаходяться у Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській та Одеській областях. Робота з отримання відповідних дозвільних документів ведеться у Миколаївській області».

 

Довідково:

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами - це офіційний документ, який видає територіальний орган спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів за погодженням із територіальним органом спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань охорони здоров'я.

Цей документ дає право підприємствам, установам, організаціям та громадянам-підприємцям експлуатувати об'єкти, з яких забруднюючі речовини або їх суміші надходять в атмосферне повітря.Вернуться
13.04.2018
Попередня сторінка: Антикорупційна програма Наступна сторінка: Новини компанії